گام موثر در راستای تامین نیازهای دارویی


شرکت پارس بهروزان جم با همکاری جمعی از متخصصین و دست اندرکاران از سال 1385 فعالیت خود را به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه واردات و توزیع دارو ، مکمل های تغذیه ای و سایر محصولات سلامت محور آغاز نمود. این شرکت با هدف تامین پیوسته نیاز بیماران و مصرف کنندگان با محصولاتی با کیفیت بالا جهت ارتقاء سطح کیفیت زندگی، با شرکتهای معتبر داروسازی دنیا اقدام به عقد قرارداد نموده است. شرکتهای بین المللی طرف قرارداد با شرکت پارس بهروزان جم شامل شرکتهای Aesculapius, Pannoc, Aldo Union, Gerda, Pharmex,Myungmoon Pharma, Hanlim Pharma,Dongkoo Ltd, می باشند.
همچنین در راستای سیاستهای کلان وزارت بهداشت در خصوص حمایت از تولید داخل،این شرکت از سال 95 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات دارویی به صورت تولید قراردادی و تولید تحت لیسانس آغاز نموده است.
ما در شرکت پارس بهروزان جم معتقدیم که سلامتی بعنوان یکی از کلیدی ترین سرمایه های هر جامعه ای می باشد که نبود آن عاملی برای عقب ماندگی محسوب می گردد. به عبارت دیگر ارتقا سلامت جسمی و ذهنی افراد جامعه عاملی موثر بر توسعه پایدار و پیشرفت روز افزون آن جامعه خواهد بود لذا همواره تلاش ما بر این است تا همگام با علم روز دنیا، مجموعه کاملی از خدمات را در زمینه سلامتی فرد و جامعه با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه نماییم.

خرید کنید